Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Web Tasarım

Web Tasarım

İşletmeniz veya sizin için bütçenize, amacınıza ve hedeflerinize yönelik mobil ve SEO uyumlu alt yapıya sahip modern, kullanıcı alışkanlıklarının analizleri doğrultusunda şık, kolay kullanıma sahip ve günümüz teknoloji dinamiklerine sahip web siteleri ve web tabanlı projeler geliştiriyoruz.

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

DNC Medya, firmanız yada projeleriniz için IOS ve ANDROID tabanlı mobil uygulama geliştirme ve market çözümleri sunar. DNC Medya siz değerli müşterileri için olduğu kadar, kendi mobil projelerinide sürdürmektedir. DNC Medya, bu alanda bireysel kullanıcılara, kurumsal firmalara, medya ajanslarına kadar bir çok kesime hizmet vermektedir.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

DNC Medya, sizin için sosyal medya yönetimi ve takibi yapar. Bu alanda sayfalarınız için analizler yapar, stratejiler geliştirir, içerik üretir. Takipçilerinizden geri dönüşleri raporlayarak size iletir ve reklam planlamarını organize ederek ürün ve hizmetlerinizi çok daha fazla kitlelere; profesyonel bir yüz ile ön plana çıkmanızı sağlayarak takipçilerinizin memnuniyetini sağlar.

SEO ve Google Adwords

SEO ve Google Adwords

SEO ve Google Adwords hizmetlerimizle markalaşma sürecinize katkıda bulunun. En üstte yer alın! Doğru hedef kitle analizi ile doğru kişilere erişin ve rakiplerinize fark atın. Arama motorunda en üst sırada yer almak sizinde hakkınız. Detaylar için hizmetimize göz atabilirsiniz.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

DNC Medya, sizler için ihtiyaç duyabileceğiniz basılı (matbaa) veya dijital ortamlar için grafik tasarım hizmeti verir. Katalog, broşür gibi matbaa uygulamarından tutunda; kurumsal kimlik çalışmaları, sosyal medya/ web site görsel İçerik oluşturmaya kadar çok geniş bir yelpazede size hizmet sunar.

Danışmanlık

Danışmanlık

Günümüzün en etkili ve ekonomik pazarlama alanı internet! Birçok kişi ve işletme bunun farkında ve bu alanda var olabilmek için irili/ ufaklı girişimlerde bulunmakta. Ancak gözden kaçan birşey var; ilk adımı atar iken tüm bunları planlayacağınız ve hayata geçireceğiniz partnerinizi iyi seçmek zorundasınız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın.