Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Web Tasarım Nedir?
Web tasarım, sanal ortamda kurumsal kimliğinizin tanıtılması amacıyla yapılan web sitenin tasarım sürecidir.
Web Tasarım Süreci Nasıl İşler?
Web sitenin arayüz tasarımı Fireworks ve Illustrator programları üzerinden oluşturulur. Bu arayüz tasarımı üzerinden Dreamweaver’da kodlarla programlanarak, gerekli php yazılım işlemleri yapılır.
Hazır Web Tasarım ile Özel Web Tasarım Arasındaki Fark?
Hazır web tasarımında belirli bir şablon üzerinden ve kısıtlı olarak web sitesi oluşturulur. Özel web tasarımında ise herşeye sıfırdan başlanır ve isteklerinize yönelik web siteleri oluşturulur.
Seo Optimizasyon Nedir?
Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) arama sonuçları üzerinde hedeflenen arama kelimelerinde arama yapıldığında üst sıralara çıkmak için yapılan çalışmaları kapsar.
Neden Seo Yaptırmalıyım?
Günümüz teknolojisinde, sanal ortamda ürün veya hizmet aramak istenildiğinde “Yaz google’a çıksın” cümlesi herkes arasında konuşulmaktadır. Buna göre web sitenizin doğru kelime ve doğru alt yapıyla hazırlanması için arama ayarları gerekmektedir. Markanızla ilgili anahtar kelime aramalarında üst sıralarda yer alarak sitenize doğru kullanıcıların ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.
Neden DNC Medya?
21. yüzyılın başlarında giderek gelişen iletişim teknolojileri, özellikle sanat gibi medyalar üzerinde kaçınılmaz ve geriye dönüşü olmayan bir etkide bulunmaktadır. DNC Medya ile günümüze ayak uydurmuş ve ilgi çekmiş olacak, kaliteli reklam şansını yakalamış olacaksınız.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın.